• Українська
  • English
ISSN 2664-2441 (Online)
ISSN 2073-9583 (Print)

Traditional conference of young scientists

Metalozn. obrobka met., 2020, vol. 26 (96), 64-65
Download: PDF

З 3 по 6 вересня 2020 року відбулась виїзна (база відпочинку «Наука», Коблево) VIII науково-практична конференція молодих вчених «Нові технології і матеріали у машинобудуванні» організована Радою молодих вчених ФТІМС НАН України (голова Ради – Ворон Михайло) спільно з науковою молоддю Інституту проблем матеріалознавство ім. І.М. Францевича  НАН України (голова Ради – Миронюк Денис) та Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України (голова Ради – Шваб Сергій). До організації конференції долучились також кафедри ливарного виробництва та фізико-хімічних основ технології металів Інституту матеріалознавства та зварювальних технологій ім. Є.О. Патона Національного технічного університету України «КПІ ім. І. Сікорського». Конференцію присвячено пам’яті відомих вчених г галузі металургії та ливарного виробництва академіка В.І. Дубодєлова, професорів С.В. Шуміхіна та Ю.В. Моїсеєва.
У конференції прийняли участь понад сорок молодих науковців вказаних організацій, а також Одеського національного політехнічного університету та Приазовського державного технічного університету.
На засіданнях конференції заслухані та обговорені наукові доповіді за напрямами: сучасні технології лиття та обробки рідких металів та сплавів; нові прогресивні матеріали та технології їх одержання; металознавство та термічна обробка металів і сплавів; металургійні процеси та обладнання; інноваційні та міждисциплінарні рішення у виробництві матеріалів.
Окрім наукових питань обговорювалось також проблеми молодих вчених, розгляд шляхів їх вирішення та розвитку більш тісної співпраці в спільних наукових проектах.
Почесним гостем конференції цього року став головний металург ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» Георгій Пилипович Мяльница. Він поділився своїм досвідом роботи та розповів про сучасні напрямки і тенденції вітчизняного та закордонного газотурбобудування.

Група учасників конференції

За матеріалами конференції підготовлено збірку тез, з якою можна ознайомитись: PDF